Prosty Poradnik Pisania

„Prosty Poradnik Pisania Esejów” został napisany przez prof. Jordana Petersona by pomóc wszystkim, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności pisarskie. Opisuje on dziesięcio-stopniową metodę, która podniesie każdą pracę pisemną na wyżyny jakości, i pomoże każdemu uczniowi czy studentowi zabłysnąć wyrafinowaniem. Jest on swego rodzaju podstawą programową dla wszystkich, którzy traktują poważnie swoją osobistą edukację.
Nieważne czy tylko chcesz mieć lepsze oceny, czy jesteś samoukiem, który chce doszlifować swój warsztat umiejętności humanistycznych, dopóki masz intelektualne aspiracje albo po prostu chcesz lepiej pisać – ten Poradnik jest dla Ciebie.

W oryginale Poradnik ten był opublikowany po angielsku [dostępny na jordanbpeterson.com], a polską wersję przygotowaliśmy dla Was w współpracy z wydawcą „12 życiowych zasad” Fijorr Publishing.
Link do pobrania zawsze będzie widniał na górze naszej strony pod „Ćwiczenia Online”.
Mamy nadzieję, że się przyda i życzymy powodzenia w pisaniu.

Pobierz plik pdf:

Prosty-Poradnik-Pisania-Esejów-prof.-Jordan-Peterson

Skontaktuj się z nami!

Nie ma nas w pobliżu ale możesz napisać nam email. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. Możesz też napisać do nas w wiadomości na naszej stronie na facebooku. :)

Wysyłanie

©2020 www.jordanbpeterson.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?